Generálne upratovanie domácnosti - Bratislava, Pezinok a Senec

Ponúkame nielen pravidelné upratovanie pre domácnosti a upratovanie firiem, ale aj špeciálne služby ako jednorázové generálne upratovanie, ktoré zabezpečí dokonalú úpravu Vašej domácnosti na veľké sviatky alebo pred dôležitými udalosťami ako návštevy hostí či rodinných osláv. Vďaka našej profesionálnej a skúsenému tímu sa postaráme o hĺbokové čistenie, ktoré zahrňuje nielen upratovanie, ale aj umývanie okien a iných povrchov.

Jednorázové upratovanie domácnosti alebo bytu si u nás môžete objednať kedykoľvek v priebehu roka. Naši skúsení a profesionálni upratovači sa postarajú o to, aby Vaša domácnosť vyzerala dokonale čistá a udržiavaná. Tento druh služby je ideálny aj pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť a mať trochu viac času pre seba a svoju rodinu.

Okrem jednorázového upratovania ponúkame aj dôkladné vyčistenie domácnosti, ktoré je vhodné pre tých, ktorí potrebujú zabezpečiť hlbšie čistenie všetkých miestností, vrátane kuchyne, kúpeľne, spální a obývačky. Tento druh služby môže byť objednaný samostatne alebo ako súčasť pravidelného upratovania.

Veríme, že naše služby pomôžu našim klientom ušetriť čas a energiu, ktorú môžu venovať dôležitejším záležitostiam. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a radi Vám vypracujeme ponuku upratovania na mieru.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať aj na našom telefónnom čísle: 0902 031 020.

Upratovanie
firiem

Upratovanie
domácností

Generálne upratovanie a umývanie okien

Tepovanie

Ozónové čistenie, parné čistenie a dezinfekcia