Upratovanie firiem - Bratislava, Pezinok a Senec

Okrem klasického upratovania kancelárií a administratívnych priestorov ponúkame aj široké portfólio doplnkových služieb, ktoré pomáhajú udržiavať priestory čisté a hygienické. Patria sem napríklad pravidelné upratovanie vonkajších okien, čistenie kobercov a mnoho ďalších služieb. Našim cieľom je poskytovať našim klientom kompletný servis v oblasti čistenia a údržby kancelárskych priestorov, aby sa mohli plne sústrediť na svoje podnikanie a nezabudli na dôležitú úlohu čistoty a hygieny pracovného prostredia.

Sme flexibilní a radi sa prispôsobujeme potrebám našich klientov. Ponúkame rôzne varianty čistenia a údržby kancelárskych priestorov v závislosti od požiadaviek na frekvenciu, druh a rozsah práce. Samozrejmosťou je, že všetky naše služby sú vykonávané profesionálnymi a skúsenými upratovačkami s použitím moderných a ekologických čistiacich prostriedkov.

Veríme, že naše služby pomôžu našim klientom ušetriť čas a energiu, ktorú môžu venovať dôležitejším záležitostiam. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a radi Vám vypracujeme ponuku upratovania na mieru.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať aj na našom telefónnom čísle: 0902 031 020.

Upratovanie
firiem

Upratovanie
domácností

Generálne upratovanie a umývanie okien

Tepovanie

Ozónové čistenie, parné čistenie a dezinfekcia